Kilka słów o mnie  

_MG_2267.JPG

Katarzyna Cudzich-Budniak​​​

  • coffiewriterka

  • doktorantka Polonistyki UJ

  • wieloletnia dziennikarka

  • redaktorka i korektorka

  • absolwentka II stopnia szkoły muzycznej w klasie fletu poprzecznego

  • autorka książki 365 odcieni miłości

  • Wiceprezes Fundacji im. Andrzeja Cudzicha wpierającej kulturę

  • prywatnie żona Mikołaja-kontrabasisty oraz mama Samuela, Tobiasza i Jeremiasza

Cześć!  

 

Jestem Kasia i jestem coffiewriterką, czyli bez kawy nie piszę! A o tym, jak piszę (z kawą albo zaraz po niej), możesz się przekonać, sięgając do moich Wyznań coffiewriterki. Portfolio zaś tworzę na nowo, więc na jakiś czas zniknęło z mojej strony.

Wszystko zaczęło się Od Słowa. Wiem, jaką ono ma moc – czy to w biznesie, czy to w życiu prywatnym – dlatego właśnie piszę teksty. Nie biorę udziału w wyścigu copywriterów. Zależy mi na tekście przez duże T, w którym słowo ma wartość i który sam w sobie ma sens. 

Pisania nauczyła mnie praca dziennikarska – mnóstwo wywiadów, recenzji, reportaży. To one pokazały mi, że ważna jest zwięzłość i konkret. Jeśli chcemy czegoś innego, sięgamy po literaturę piękną i czytamy Myśliwskiego. Z kolei studia doktoranckie na polonistyce uwrażliwiły mnie na poprawność i przejrzystość wypowiedzi. Nie tylko ważne „co”, ale i „jak”. 

Czy mogę napisać „każdy tekst”? Pewnie nie. Są choćby takie, których nie będę mogła napisać, jak na przykład prace dyplomowe. Jeśli chcesz, bym napisała coś dla Ciebie – skontaktuj się ze mną. Obiecuję, że otrzymasz taki tekst, jakiego potrzebujesz. Zrobię to specjalnie dla Ciebie. Napiszę tak, jak Ty byś to napisał.

Kilka pytań do mnie

1

2

3

4

5

Ile kosztuje tekst?

Gwarantuję Ci, że możesz znaleźć nawet takie teksty, które nie kosztują praktycznie nic. Ja zdecydowałam się wyceniać moje usługi tak, jak robią to niektórzy copywriterzy, to jest w oparciu o jednostkę 1000 znaków ze spacjami. Więcej na ten temat dowiesz się, sięgając do mojej oferty.

Czy liczba znaków to dobre kryterium?

Czasami tak, a czasami nie. Teksty są przecież różne. Niektóre powstają w godzinę, napisanie innych trwa kilka dni, bo trzeba poprzedzić je wnikliwymi badaniami. Dlatego czasami wyceny danego zlecenia będę mogła dokonać dopiero po naszej rozmowie. Zachęcam Cię zatem do kontaktu.

Czy musimy się spotkać?

Nie jest to konieczne. Wszystkie szczegóły możemy ustalić wirtualnie i sfinalizować zamówienie on-line. Aczkolwiek przyznam Ci się, że jeśli tylko jest to możliwe, bardzo chętnie spotykam się z klientami. Dzięki takiemu spotkaniu mogę ich chociaż trochę poznać, a potem opowiedzieć ich historię „z bliska”. Jestem dziennikarką, więc przeprowadzanie wywiadów to moja pasja.

Jakie teksty mogę napisać?

Oferuję teksty marketingowe, informacyjne, sprzedażowe (w tym artykuły na blogi, materiały promocyjne, opisy produktowe, teksty na strony www, newslettery). Wszystkie teksty mogą być dostosowane do zasad SEO marketingu. Dokonuję też korekt i redakcji tekstów​.

Co jeszcze zawiera moja oferta?

Ponieważ zdecydowałam się traktować usługi copywriterskie szerzej niż tylko w tradycyjnym rozumieniu, tekst rozumiem intermedialnie (widzę go w połączeniu z grafiką, audio i wideo), co mnie – jako dziennikarce oraz muzykowi – jest wyjątkowo bliskie. Mogę przeprowadzić z Tobą wywiad, abyś mógł go dołączyć do swojej strony, bloga, oferty. Możemy też wspólnie stworzyć podcast lub krótki film wideo. Chętnie poprowadzę Cię przez ten proces – od przygotowania poprzez nagranie aż do montażu wraz z indywidualnie dobraną muzyką. Jeszcze więcej na temat tego, w czym mogę Ci pomóc, dowiesz się, czytając moją ofertę.

Kilka opinii

Kinga

Twój Wirtualny Prawnik

Poprawna polszczyzna
i zasady SEO

Z Katarzyną Cudzich-Budniak pracujemy wspólnie nad tekstami na stronę Fundacji Prawo dla Mam oraz na moją stronę firmową Lalowicz.pl. Bez wątpienia możesz zwrócić się do niej, gdy masz problemy z własnymi tekstami, a chcesz, aby były one napisane poprawną polszczyzną, z uwzględnieniem słów kluczowych (zasady SEO), i tak, aby godnie zajęły się promocją Twojej marki w sieci.

Kinga Lalowicz (duże)-2.jpg

Joanna

Jeanne Studio Foto

Tekst skrojony ponad miarę oczekiwań

To niesamowite, z jakim zrozumieniem idei mojej działalności spotkałam się w tekstach pani Kasi. Nie tylko dostałam skrojony ponad miarę oczekiwań tekst, ale też mogłam liczyć na fachową poradę w zakresie kierunku tworzenia własnej strony i profilu działalności. Polecam!

jeanne-4a-black.png

Dorota

AYA jestem

Indywidualny styl, który wyraża Ciebie

​Jeżeli ominęło Cię powołanie pisarskie, a przelewanie myśli na papier sprawia Ci trudność, czy też pisanie nie jest Twoim ulubionym zajęciem i nie masz czasu ani ochoty się tym zajmować, zdecydowanie polecam Ci spotkanie z Kasią. Kasia ma niesamowity dar słuchania i przelewania słów na papier, a do tego dobiera indywidualny styl, który najbardziej wyraża Ciebie. Ja polecam i dziękuję.

50174191_338769463627638_390231471571546

Kilka moich prac

Laptop i Diary Topview

teksty

ślub 

wnętrza

kultura

wprowadzam kilka zmian, więc proszę o cierpliwość!

sporządzanie notatek

redakcja i korekta

Freelancer

strony www

Robić notatki

autorskie projekty